Kiridoomino ja Kihnu doomino

TAGASI VALIKUS!

Doominomäng on rahvusvaheliselt tuntud ajaviide. Kraamid mõnes õdusas Lõuna-Euroopa väikelinnas oma klotsid välja ja oledki kohalike seas omaks võetud. Kuid veelgi lahedam oleks laduda lauale kirjud mustriklotsid otse eestlaste käsitöövaramu põhjatust salvest. Sellest räägitaks seal veel aastaid! Tekiksid legendid müstilistest eestlaste klotsidest, mille salapärased märgid räägivad möödunud aegadest ja ennustavad tulevaid päevi....

Eesti Loomeagentuur just selliseid doominoklotse pakubki. Valikus on kaks eesti rahvusliku mustriga mängu - Kihnu doomino ja Kiridoomino. Kihnu doomino klotsid on kujundatud traditsiooniliste kihnu tikanditega. Kiridoominole on kantud mitmeid eri kindakirjamustreid. Reeglid on sarnased tavalisele doominole, kuid visuaalne erinevus muudab mängu huvitavamaks, võiks lausa öelda, et kohati võtab silme eest kindakirjuks!

Eesti traditsioonilise mustriga doominod on tore ja hariv ajaviide ning kena ja praktiline ka kingitusena. Usinamad ja osavamad saavad mängu käigus klotsilt mustreid kindale kanda või särgile tikkida.

Mõned vaated mängudele:

Kihnu doomino

 

 

Kihnu doominot saab mängida ka internetis.

Kiridoomino